KONST / Litografier / Grafiskt blad 11915357
nr 1191 5357
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 4/50, bladets mått: 35,5x30 cm
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:14:17
12/6 23:23:59